Kapat

Gizlilik ve Kullanım Şartları


GİZLİLİK ve KULLANIM ŞARTLARI  

Bsmhome olarak internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması her zaman amaçlarımızdandır. Bu amacın gerçekleşmesinin en önemli engellerden biri de internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmaması olmuştur. 

biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlarda bize bankamız tarafından sağlanmaktadır. 

Ziyaretçiler bazı internet sitelerinde muhatap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitelerinde iletişim için bir iletişim numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere cevap da alamamaktadır. Ancak Bsmhome bünyesinde yer alan müşteri hizmetleri departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya gayret etmekteyiz. Ayrıca müşteri hizmetleri departmanındaki temsilcimizi telefonla arayıp ürünle alakalı tüm sorularınıza detaylı bilgi verilmektedir. Müşteri hizmetlerine ve satış temsilcilerimize hafta sonu dahil Türkiye'nin her yerinden iletişimdeki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Sanal mağazamız haftanın 7 günü açık bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz zaman dilimimde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numarası bırakabilir veya 24 saat e-mail ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişleriniz için size yardımcı olacaktır.

Takipte Kalın

BSMHOME © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-Ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır